Sala Müzik Online Enstrüman Festivali

פסטיבל סנסט מוזיקה מקוון

Sala Müzik Online Enstrüman Festivali, סלה Müzik מקוון באינטרנט olarak düzenlenmektedir. חגגו את הקטגוריות האינדקסיות שלה, את הטורלו שלה müzik aleti icra eden kişiler katılabilir. Festivale katılmak için icra ettiğiniz müzik aletini canlı performansla videonuzu çekmeniz ve salamuzik.com sitesine başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Videonuz מינימום 1 מקסימום 3 dakika olmalıdır. İcra edeceğiniz müziklerin telif hakkı olmamalıdır. Örneğin bir başka kişinin bestelediği müzikleri icra ederek festivalale göndermeniz durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması, festivalale katılmaya engel teşkil etmemesi için internet üzerinden Anonim (telif hakkı olmayan) müzikleri araştırarak müziğinizi icra edip bize göndermeniz festivale katılygirirüüin izin. Öte yandan başvuru yaparken başvuru formunda icra edeceğiniz müziğin telifsiz olduğuna dair elde ettiğiniz kaynağınızın linkini de forma eklemelisiniz. Telif hakkı olmayan müziklerin linklerini örnek olarak aşağıda verm vermyyiz. Verilmekte olan linkler yalnızca örnek teşkil etmektedir. Siz istediğiniz telifsiz müzikleri başka kaynaklardanda seçerek icra edebilirsiniz.

Örnek Spotify Listesi

Kendi besteleri olan adaylar kendi besteleri ile katılabilirler. Yalnız başvuru yaparken başvuru formunda “Müzik Lisansı” bölümüne “Kendi bestem” seçeceğini işaretlemeliler. Başvuru formundan sonraki aşamada festival ekibi tarafından sizinle דוא"ל üzerinden mail gönderip bestenin גודל ait olduğuna dair yetkili kurumlar tarafından verilmiş olan belgenin Pdf'ini mail olarak isteyeceklerdir. Belge gönderemeyen adaylar festivalden çıkarılacaktır.

Başvurularınız "Sala Fest" ekibi tarafından incelenecektir. Gönderdiğiniz videoların görüntü ve ses kalitesinin çok iyi olmasına dikkat ediniz. Teknik açıdan uygun olmayan videolarınız yani görüntüsü ve ses kalitesi kötü olan başvurular teknik eleme ile elenerek ön jüriye bile sunulmadan ilk elemede festivalden çıkarılmış olacaktır. Festivalden ilk elemede elenmemek için görüntü ve ses kalitesinin iyi olmasına dikkat ediniz.

Ön jüri ilk elemeyi gerçekleştirdikten sonra gönderilen videolar arasından maksimum 100 minimum 40 videoyu Ağustos aynın 2'sinde Türkiye saati ile 00: 00'da Sala Müzik Youtube kanalında online olarak gösterime sunacaktır böylelikş o festival Başlam Sonraki aşamada videolarınızın ne kadar beğenildiği sizi ön plana çıkaracaktır. Ne kadar çok beğeni alırsanız festivalde derece alma şansınız o kadar artacaktır.

Bütün videolar 1 Kasım'da, Sala Fest ekibinin kazananları belirlemesi için Sala Müzik Youtube kanalından dondurulacaktır. Kazananlar 11 Kasım'da salamuzik.com sitesinden duyurulacaktır. פסטיבל bittikten sonra festivalale katılan videoların bir kısmı Youtube kanalımızda tekrar aktifleştirilecektir. 

AWARDS

סלה פסט 2020 אן אייי יתנק אודולו: Festivalin esas ödülüdür. Youtube'da en çok beğeni alan video olacaktır. 8000 Amerikan Doları ve festivali kazandığına dair plaketle ödüllendirilecektir.

סלה פסט 2020 En İyi İkinci Yetenek Ödülü: Festivalin ikinci ödülüdür. Youtube'da En çok beğeni alan ikinci video olacaktır. 3000 Amerikan Doları ve kazandığına dair plaketle ödüllendirilecektir.

סלה פסט 2020 En Yaratıcı Sunum Ödülü: Festivalin üçüncü ödülüdür. Sala Fest 2020 Jürisi tarafından seçilecektir. salamuzik.com'da kullanılmak üzere 1000 אמריקאים doları değerinde hediye çeki ve kazandığı ödüle dair plaketle ödüllendirilecektir

סאלה פסט 2020 ג'üri Özel Ödülü: Festivalin özel ödülüdür. Sala Fest 2020 jürisi tarafından seçilecektir. Etnik enstrümanlarla katılacak adaylar için tasarlanmıştır. salamuzik.com'da kullanılmak üzere 1000 Amerikan doları değerinde hediye çeki ve kazandığı ödüle dair plaketle ödüllendirilecektir.

Başvuru formunu eksiksiz doldurabilmek için lütfen hazırladığımız videoyu dikkatlice izleyiniz.
פסטיבל ekibinin sizinle sorunsuz iletişim kurabilmesi için bilgilerinizi lütfen eksiksiz giriniz.
Daha detaylı Bilgi için “Hüküm Ve Koşullar”, “Sık Sorulan Sorular” bölümlerine bakabilirsiniz.

פסטיבל kapsamında gönüllü olarak katılmak isteyen katılımcılar, başvuru formunda katkıda bulunmak istediklerini belirtebilirler. Sosyal medya hesaplarımızdan interaktif olarak söyleşiler, müzik performansları ve eğitimler de düzenlenecektir. פסטיבל Söyleşilerin zaman cetvelleri başladıktan sonra salamüzik.com אתריםinde düzenli olarak yayınlanacaktır.

Hepinize bol şanslar dileriz. סאלה מוזיק איילסין הוסגלדיניז.

Hüküm Ve Koşullarשאלות נפוצות