En Yaratıcı Paylaşım Ödülü | סלה פסט - סלה מוזיק

En Yaratıcı Paylaşım Ödülü
1000 $ Ödül

  Hepimiz bu korona günlerinden sıkıldık değil mi? Sala Müzik olarak müziksiz geçmek bilmeyen günlerin sizler için eğlenceli bir hal almasını istedik ve bunun için bir festival düzenlemeye karar verdik. Ancak, hepinizin enstrüman çalmadığını biliyoruz, bu yüzden sizi bu mükemmel festivale nasıl dahil edebileceğimizi düşündük ve size en güzel ve yaratıcı paylaşım ödülünü vermeye karar verdik.

  
Nasıl mı?


Herhangi bir enstrüman kullanmadan, sesinizin çok iyi olmasına gerek kalmadan, sosyal medya hesaplarınızdan en yaratıcı paylaşımı yaparak 1000 dolara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; farklı sosyal medya hesaplarınızdan (Twitter, Instagram, Facebook vb.) hayal ederek kurguladığınız en yaratıcı yayını veya içeriği paylaşmak ve yayınınız için "Sala Müzik Online Enstrümanı Festivali" konusunus. Paylaşımınız aklınıza gelen herhangi bir yaratıcı içerik olabilir. Böylece insanlar yayınınızı arkadaşlarıyla paylaşmak için sabırsızlanır ve siz ödüle bir adım daha yaklaşmış olursunuz. En yaratıcı paylaşım ödülünde herhangi bir gönderi sınırlaması bulunmamaktadır. Komik bir video ile, güzel bir animasyonla veya yaratıcı ve aynı zamanda anlamlı içeriklerle paylaşımınızı güzelleştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar paylaşımda bulunabilir, istediğiniz kadar farklı video çekebilirsiniz. Böylece kazanmak için daha çok şansınız olacaktır. Unutmayın, kendinizi sınırlamadan en yaratıcı içeriği paylaşmanız ödülü kazanmanızı sağlayacaktır.
Paylaşımlarınızda kullanmanız gereken - חיפוש טוויטר
#shareyourtalent #enjoyquarantine # salafest האשטגלריני kullanarak ve ilgili platformda סלה מוזיק sosyal medya hesabını ('' @salamuzik " ) etiketlemelisiniz. 

En yaratıcı paylaşım ödülünü almak için yapmanız gerekenler:

1. Sala Muzik'i paylaşım yaptığınız tüm farklı platformlarda takip edin. (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ...)

2. Yaratıcı / komik / ilgi çekici / mutlu bir paylaşım oluşturun. (Kendinizi sınırlamayın, birden
fazla yayın da paylaşabilirsiniz)
3. גונדרניזי “@Salamuzik”Olarak etiketleyerek ve #shareyourtalent # להנות מהסגר
# salafest2020 האשטגלריני kullanarak paylaşın.
4. Arkadaşlarınıza gönderinizi bildirin ve mümkün olan her yerde paylaşmalarına izin verin.
5. Kazanan şanslı ve en yaratıcı kişi siz olun!

Jürimiz: Bizi etiketleyerek has hastagtagleri kullanarak oluşturacağınız tüm farklı yayınlara göz atacak ve daha sonra en yaratıcı paylaşımı seçecek, böylece kazanan 1.000 USD'lik harika ödülün sahibi.

İçinizde var olan yeteneğinizi bizimle paylaşın. Birlikte bu zor zamanı tersine çevirebilmek ve gülümsemeyi unutmadığımız gelecekleri var edebiliriz.

Sala müzik ailesine hoşgeldiniz.
-

פסטיבל סנסט מוזיקה מקוון
נרשמת בהצלחה!
דוא"ל זה נרשם